Dinamik Kompresör ve Mak. San. Tic. Ltd. Şti.


Hava kompresörleri konusunda endüstriyel partneriniz Dinamik Kompresör, maksimum performans ve ekonomi için sunduğu kompresör çeşitleriyle kaliteli kompresörler üretiyor.

Vidalı kompresör ve pistonlu kompresör ürünleri konusunda gelişmiş üretim aralığına sahip DİNAMİK KOMPRESÖR, tüketicinin hava ihtiyacını karşılamak üzere pistonlu ve vidalı tip hava kompresörleri ile endüstrimize çok çeşitli seçenekler sunarak hizmet edebilmek için komple çözümler üretmektedir. Hava Kompresörleri ile birlikte kullanılan hava kurutucuları, hava tankları, hava filtreleri ve diğer aksesuarlarla sisteminizi komple destekleyen profesyonel çözüm ortağınızdır.

Dinamik Kompresör tüketicinin hava kompresörleri ve aksesuarları ihtiyacının çözümün de her zaman daha pratik, esnek ve verimi yüksek alternatifler sunmayı kendine ilke edinmiştir.

Dünya standartlarında üretim teknik ve metotları kullanılarak üretilen Dinamik pistonlu ve vidalı hava kompresörleri Bureau Veritas tarafından CE uygunluk belgesini alarak kalitesini onaylatmıştır.

Biz inanıyoruz ki, Dinamik Kompresör ailesi olarak satış sonrası hizmetlere göstereceğimiz özel ilgi ile tüketicilerimizin ihtiyacı olan hızlı hizmeti en güvenilir, en profesyonel ve en verimli şekilde sunarak elde edeceğimiz sektördeki dost tüketicilerimizin fazlalığı bizim en büyük kazancımız olacaktır.